Nábor dětí do kolektivu mladých Hasičů

28.02.2016 14:30

Dne  28.2.2016 se v Brtnické Hasičárně od 14,30 hodin konal náborový kroužek pro kolektiv mladých hasičů Lojovice.

Našim cílem je rozšířit svou členskou základnu a dětem nabídnout novou alternativu pohybu a zručnosti.

Pro koho je kroužek určen: pro všechny děti od 5-ti let; horní hranice není omezena - činnosti jsou přizpůsobeny věku dětí.

Náplň kroužku: Na kroužku se děti učí především hasičskému sportu, hasičině a záchranářské činnosti.
Hasičský sport je především zaměřen na podporu teamové spolupráce dětí, fyzičky
a smyslu pro fair play. Pro děti připravujeme zajímavé soutěže a výlety.

Děti se na kroužku naučí: požárnímu útoku, požární značky, vázáním uzlů, střílení ze vzduchovky,

pracovat s buzolou a mapou, topografii, základy první pomoci.

Kdy a kde se kroužky konají:  Kroužek je v zimním období každou druhou neděli a od jara každou neděli od 14 hodin.

V zimním a nebo deštivém počasí, jsou kroužky v Brtnické hasičárně a za pěkného počasí se scházíme na fotbalovém hřišti v Lojovicích. Každý kroužek je upřesněn e-mailem a nebo na webových stránkách SDH-Lojovice.cz.